Polish English German Russian

Firma JCB należy do ścisłej czołówki producentów maszyn budowlanych oraz rolniczych. Sprzedaż maszyn JCB odbywa się w 150 krajach co jest swego rodzaju wyznacznikiem wartości marki. W ofercie JCB znaleźć można w zasadzie wszystkie rodzaje urządzeń jakie potrzebne są na co dzień podczas prac budowlanych i rolniczych. W związku z tym, że maszyny JCB stały się popularne i zostały rozpowszechnione również w Polsce postanowiliśmy zająć się ich serwisowaniem. Niezawodoność maszyn stoi na bardzo wysokim poziomie, jednak nic nie jest wieczne.

Serwis maszyn JCB jest naszą specjalnością. Oprócz serwisu maszyn takich marek jak Volvo, Cat czy Weidemann serwisujemy również wspomniane maszyny JCB. Jeśli zatem posiadasz maszynę tego producenta i chciałbyś oddać ją w ręce firmy, która specjalizuje się w ich serwisowaniu to świetnie trafiłeś. Posiadamy szerokie spektrum części do maszyn JCB, dzięki którym każda naprawa jest u nas możliwa. Najlepszy i profesjonalny serwis maszyn JCB wyłącznie z firmą TOPSERVICE.

Posiadamy również szeroki wybór części do maszyn JCB. Zapraszam do zakładki dedykowanej z częściami do maszyn marki JCB.

 

 jcb-logo

 


Nasza oferta

 

Serwis i naprawa maszyn budowlanych

Zajmujemy się serwisem oraz naprawą maszyn budowlanych, rolniczych popularnych marek: serwis WEIDEMANN, serwis CAT, serwis JCB, serwis VOLVO (Poznań, Wielkopolska oraz cała Polska)
 

Części do maszyn budowlanych

Oferujemy szeroki wachlarz części do maszyn budowlanych i rolniczych między innymi: części WEIDEMANN, części CAT, części JCB, części VOLVO (Poznań, Wielkopolska oraz cała Polska)
 

Remonty i przeglądy maszyn budowlanych

W ofercie mamy również remonty oraz przeglądy maszyn budowlanych oraz rolniczych. (Poznań, Wielkopolska oraz cała Polska)
  

Dorabianie trybów oraz elementów zwolnic

Zajmujemy się dorabianiem trybów oraz elementów zwolnic (Poznań, Wielkopolska oraz cała Polska)