Polish English German Russian

VOLVO Construction Equipment to wiodący dostawca renomowanych maszyn budowlanych oraz rolniczych, który realizuje sprzedaż swoich produktów na całym świecie. Maszyny VOLVO charakteryzuje wysoka niezawodność, dzięki czemu wybierane są zarówno przez małych przedsiębiorców jak i wielkie korporacje. VOLVO pracuje zatem na małych placach budowy jak i również w wielkich kamieniołomach, a także przy budowie infrastruktury, rurociągów oraz wszelkich pracach ziemnych. Nie ma jednak maszyn niezawodnych. Do takich zaliczają się również urządzenia marki VOLVO, jednak od tego jesteśmy My - TOPSERVICE. Serwis maszyn VOLVO jest naszą domeną. Jesteśmy w stanie podołać najcięższym wyzwaniom, dlatego już teraz skontaktuj się z Nami. 

VOLVO jest renomowaną marką, która produkuje profesjonalne, ciężkie maszyny budowlane takie jak:

  • koparkoładowarki
  • koparki gąsienicowe
  • koparki kołowe
  • ładowarki kompaktowe
  • minikoparki

i wiele innych. Firma TOPSERVICE specjalizuje się w serwisowaniu wyżej wspomnianych maszyn budowlanych marki VOLVO a także prowadzi sprzedaż części do maszyn budowlanych. Jeśli jesteś posiadaczem sprzętu budowlanego VOLVO koniecznie skontaktuj się z Nami. Jesteśmy przekonani, że współpraca bazująca na serwisowaniu oraz naprawie Twoich maszyn VOLVO z pewnością będzie satysfakcjonująca dla obu stron.

Naszą ofertę można znaleźć również w wyszukiwarce Google wpisując popularną frazę serwis maszyn VOLVO. Zapraszamy do kontaktu.

 

serwis


Nasza oferta

 

Serwis i naprawa maszyn budowlanych

Zajmujemy się serwisem oraz naprawą maszyn budowlanych, rolniczych popularnych marek: serwis WEIDEMANN, serwis CAT, serwis JCB, serwis VOLVO (Poznań, Wielkopolska oraz cała Polska)
 

Części do maszyn budowlanych

Oferujemy szeroki wachlarz części do maszyn budowlanych i rolniczych między innymi: części WEIDEMANN, części CAT, części JCB, części VOLVO (Poznań, Wielkopolska oraz cała Polska)
 

Remonty i przeglądy maszyn budowlanych

W ofercie mamy również remonty oraz przeglądy maszyn budowlanych oraz rolniczych. (Poznań, Wielkopolska oraz cała Polska)
  

Dorabianie trybów oraz elementów zwolnic

Zajmujemy się dorabianiem trybów oraz elementów zwolnic (Poznań, Wielkopolska oraz cała Polska)